Przykładowe ogłoszenie na stronie

Przykładowe ogłoszenie na stronie internetowej Ecowet, gdzie podane są takie dane jak nazwa Twojej firmy, opis czym się zajmujesz i kontakt do ciebie. Przycisk zobacz stronę jest dostępny jako zakładka (strona) i nie ma go w zwykłym ogłoszeniu. Koszt ogłoszenia na stronie ecowet.pl to 45 złoty miesięcznie, natomiast koszt ogłoszenia i zakładki firmowej (strony) to koszt 65 lub 100 złoty miesięcznie. Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda zakładka firmowa to naciśnij przycisk ZOBACZ STRONĘ gdzie pokazany jest przykład jak może wyglądać Twoja zakładka i wybierz pakiet dla siebie dostępny na stronie.

Logo strony PL bez tla

Ecowet w Polsce

Firma Ecowet zajmuje się reklamą i promocją usług dla firm zajmujących się produktami ekologicznymi na terenie Polski.

Usługi

Reklama

Kontakt

Cennik ogłoszeń osób i firm na stronie Ecowet

Dodaj swoje ogłoszenie na stronie Ecowet, gdzie znajdziesz osoby i firmy, które oferują usługi zawiązane z ekologią czyli produktami ekologicznymi dla Ciebie i Twojego domu. Tutaj znajdziesz ludzi, którzy wierzą, że pomagając naturze pomagają nam wszystkim poprzez tworzenie produktów wielokrotnego użytku co sprawia, że nie musimy za każdym razem zanieczyszczać środowiska wyrzucając kolejną rzecz do śmietnika. Naturalnie  by kolejne pokolenia mogły cieszyć się widokiem prawdzie nie skarżonej natury ważne jest by te nawyki były wprowadzane od najmłodszych lat. Co jest dosyć zabawne kiedyś były tylko takie produkty i wiele z nich jest do dzisiaj w użytku domowym co wiedzą tylko Ci, którzy dostali je od osoby bliskiej.   

56

Eko produkty do domu

Wszystkie ogłoszenia osób i firm zajmujących się sprzedażą eko produktów do domu.

53 1

Eko sklepy

Wszystkie ogłoszenia osób i firm zajmujących się sprzedażą produktów ekologicznych i roślinnych.

2 3

Prosto z działki

Wszystkie ogłoszenia osób i firm zajmujących się ekologiczną żywnością własnej produkcji.

35 1

Wegan

Wszystkie ogłoszenia osób i firm zajmujących się sprzedażą produktów wegańskich.

27 3

Rośliny i kwiaty

Wszystkie ogłoszenia osób zajmujących się produkcją i sprzedażą roślin, kwiatów i drzew.

38 1

Recycling

Wszystkie ogłoszenia osób i firm zajmujących się usługami recyclingu materiałów szkodliwych.

Cennik ogłoszeń osób i firm na stronie Ecowet

1 5

Ogłoszenie za 45 zł miesięcznie

Ogłoszenie za 45 złoty miesięcznie na stronie ecowet.pl to ogłoszenie, które zawiera logo firmy jak i również dane kontaktowe i krótki opis usług firmy, którą reprezentujesz. Ogłoszenie jest umieszczane w kategorii do, której najbardziej pasuje. Jeśli chcesz by Twoje ogłoszenie było bardziej spersonalizowane pod względem usług Twojej firmy to najlepszym sposobem będzie zakładka firmowa (strona), gdzie zostaną umieszczone wszystkie usługi firmowe jak i również zdjęcia oraz linki do mediów społecznościowych. 

27 2

Ogłoszenie + prosta strona (zakładka) za 60 zł/miesięcznie

Ogłoszenie za 60 złoty miesięcznie na stronie ecowet.pl to ogłoszenie, które zawiera logo firmy jak i również dane kontaktowe i krótki opis usług firmy, którą reprezentujesz. Ogłoszenie jest umieszczane w kategorii do, której najbardziej pasuje. W cenie 60 złoty miesięcznie jest również prosta zakładka (strona) gdzie zostaną umieszczone usługi firmowe jak i również zdjęcia oraz linki do mediów społecznościowych. By ogłoszenie było cały czas dostępne na stronie to jedyne co musisz zrobić to dokonywać płatności miesięcznej za zakładkę (stronę) na stronie ecowet.pl

55

Zakładka za 100 zł miesięcznie

Jeśli nie masz strony internetowej i nie masz pomysłu jak ją zrobić to zakładka na stronie ecowet.pl to najlepsze rozwiązanie zareklamować swoje usługi w sieci. Zakładka firmowa to strona na, której zostaje stworzony profil Twojej firmy wraz z pełnym opisem Twoich usług, gdzie możesz zamieścić zdjęcia i linki do mediów społecznościowych. W cenie tej usługi jest dbanie by Twoja zakładka była zawsze dostępna i gdzie możesz dodawać kolejne zdjęcia i usługi, którymi się zajmujesz. Koszt miesięczny utrzymania takiej zakładki to cena 100 złoty, gdzie nie ma stałej umowy. By zakładka była cały czas dostępna na stronie wystarczy dokonywać płatności miesięcznej za zakładkę na stronie ecowet.pl